تهیه سی دی ار مهندسی حرفه ای استرالیا

با سلام خدمت شما دوستان 

تیم ما مفتخر است که با ارایه خدمات منحصر به فرد قدمی مطمئن برای موفقیت شما دوستان عزیز درپروسه مهاجرت به استرالیا بردارد. تیم مهندسی ما  از سال ١٣٨٣ فعالیت خود را شروع کرد و در این مدت توانستیم بیش از ٢٠٠٠ پکیج موفق را به ثبت برسانیم. در این مدت تمرکز اصلی تیم ما بر روی پروژه های خارج کشور بود ولی از سال ٢٠١٢ به دلیل دریافت تعداد زیادی ایمیل از دوستان داخل ایران و تقاضای ثبت سفارش تصمیم گرفتیم که خدمات خود را برای هموطنان عزیز در ایران نیز ارایه دهیم . در سال ٢٠١٢, ما شرکت را گسترش دادیم و در حال حاضر , شرکت ما  بیش از ٢٢ نفر متخص در زمینه تهیه پکیج ( سی دی آر ) دارد . ما حتی بخش خاصی داریم که تمامی پکیج های آمده شده را از لحاظ گرامر و نگارش بررسی کرده و اقدامات لازم را .ارایه میکند. هدف ما شرکتی بود که تمام نیازهای دوستان را در یک مکان پاسخگو باشد.  

ما تنها شرکتی هستیم که تقریبا در تمام رشته ها دپارتمان خاص همان رشته را داریم. بر خلاف شرکت های مشابه پکیج رشته برق توسط مهندسین رشته برق و رشته مدیریت نیز توسط افرادی که رشته آنها مدیریت بوده و همچنین پکیج خود آنها مورد پذیرش قرار گرفته است تهیه میشود. بنابرین اگر حتی در زمینه مهندسی رشته خود نیاز به مشاوره دارید تیم فنی ما پاسخگویی سوالات شما خواهد بود. 


:خدمات سی دی آر تیم ما به دو صورت کلی خواهد بود 

١-  پروژه مهندسی توسط شما به ما داده خواهد شد و تیم ما مسولیت تهیه پکیج ( سی دی آر ) را به عهده خواهد داشت.

در این صورت بعد از امضا قرار داد , تیم فنی ما یک فرم خاص را در اختیار شما قرار میدهد که شما باید به سوالات آن فرم پاسخ دهید. بعد از تکمیل فرم تیم مهنسی ما پروژه شما را بررسی کرده و کمبود های آن را اضافه میکنند. همچنین چون نیازهای فعالیت های مهندسی در استرالیا با ایران متفاوت میباشد, تمام موارد ذکر شده توسط شما به موارد مورد تایید اداره مهندسی استرالیا  تبدیل خواهد شد. همین موضوع یکی از بزرگترین دلایل رد شدن بسیاری از پکیج های آمده شده توسط افراد و شرکت های مبتدی است. مدت زمان تهیه این پکیج سی روز میباشد. 


٢- پروژه مهندسی وتهیه پکیج هر دو به عهده تیم ما خواهد بود. 

در این مورد ممکن است شما پروژه مهندسی کاملی در اختیار نداشته و یا اینکه فرصت تکمیل فرم مهندسی ما را نداشته باشید و ترجیح بدهید که تمام فرایند تهیه پکیج توسط شرکت ما انجام شود . در این صورت تیم فنی ما با شما تماس گرفته و اطلاعات اولیه پروژه ها را مانند عنوان پروژه و نقش شما را دریافت میکنند و سپس تیم مهندسی ما پروژه شما را تهیه میکنند. مدت زمان تهیه پکیج چهل روز میباشد. 


CDR Writing Services and CDR Packages

شرکت ما  آمادگی تهیه سی دی ار در رشته های زیر را دارد. 

  رشته برق شامل برق کنترل , الکترونیک , مخابرات و قدرت - تعداد پروژهای انجام شده ٣٥١

CDR رشته عمران - همه گرایش ها - تعداد پروژه های انجام شده ٢٩٤

CDR رشته مدیریت - تعداد پروژه های انجام شده ٤١٢

 CDR رشته مکانیک - تمامی گرایش ها - تعداد پروژه های انجام شده ٣٧٥

 CDR رشته های پتروشیمی - شامل ابزاردقیق, برق, مکانیک, پایپینگ ,عمران, کنترل پروژه , فرایند و غیره - تعداد پروژه های انجام شده ٥٤٨

 CDR مهندسی صنایع - تعداد پروژه های انجام شده ٣١٢


مدارک تهیه سی دی ار استرالیا

پکیج تهیه شده توسط ما شامل موارد زیر میباشد

  1. Three Professional Career Episodes

  2. Chronological Resume

  3. CPD

  4. Summary Statement


روش تهیه پکیج سی دی ار استرالیا

بعد از امضا قرار داد توسط شما تیم مهندسی ما با شما تماس گرفته و فرم های لازم را به شما خواهد داد. بعد از دریافت اولیه اطلاعات تیم ما شروع به تهیه بخش اول از مدارک پکیج شما یعنی اپیزود اول خواهد کرد. زمانی که این مدرک آماده شد, ما آن را برای شما ارسال میکنیم و شما میتوانید کامنت یا نظرات خود را به ما اعلام کنید و تیم فنی ما بعد از مشورت با شما و بررسی اینکه آیا این کامنت قابل اعمال است یا خیر نسخه بعدی مدرک شما را اماده کرده و تحویل شما میدهد. زمانی که شما اعلام کردید, مدرک اماده شده کاملا بر اساس نیازهای شما است, تیم ما کار بر روی مدرک بعدی را آغاز میکند.


پرداخت هزینه سی دی ار استرالیا

مشتری مداری همیشه اولویت کاری تیم ما است و خواهد بود . برای راحتی دوستان برای پرداخت هزینه ما فرآیند را در چهار قسمت مختلف تنظیم کرده ایم وهزینه پکیج در چهار قسط جداگانه پرداخت خواهد شد. بنابرین زمانی که شما تایید کردید که مدرکی که تحویل میگیرید کاملا مطابق با استاندارد های شما است, قسط بعدی را پرداخت کرده و کار روی مدارک باقی مانده را آغاز میکنیم. بنابرین شما کل مبلغ را یک جا پرداخت نمیکنید و تنها تا جایی که ما به شما خدمات رسانی کرده ایم هزینه را دریافت میکنیم.   


نمونه سی دی ار های استرالیا

با تشکر از دوستانی که پس از دریافت نتیجه قبولی ما را مورد لطف قرار دادند چندین مورد از نظراتشان را در این قسمت به اشتراک میگذاریم. همچنین مورد اول مربوط به سایت میگرنت هلپ است که یک فروم معتبر و مستقل میباشد.

مرجع اول 

مرجع دوم   


برای اطلاعات بیشتر و دریافت هزینه لطفآ فرم زیر را تکمیل و با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در کمتر از ٢٤ ساعت پاسخگویی شما خواهند بود